Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne 11 işçi alınacak

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, daimi işçi statüsünde 11 kişi istihdam edecek.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, daimi işçi statüsünde 11 kişiyi istihdam edeceğini duyurdu. Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, 7 kılavuz kaptan, 2 tahlisiyeci-şoför ve 2 büro personeli alımı yapılacak.

Başvurular, 14 Haziran 2024 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu internet sayfasından (esube.iskur.gov.tr) veya Türkiye İş Kurumu hizmet merkezlerine şahsen gidilerek yapılabilecek.

Türkiye İş Kurumu tarafından nihai listelerin ulaşmasının ardından, sözlü sınav-mülakat yeri, saati ve tarihi ayrıca duyurulacak. Asıl ve yedek aday listeleri, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde ilan edilecek ve listede yer alan adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacak.

Başvuru süreci ve detaylar

Başvuruların değerlendirilmesi Türkiye İş Kurumu tarafından gerçekleştirilecek. İlanlar, Türkiye İş Kurumu'nun internet portalından yayınlanacak.

Adaylar, başvurularını belirtilen tarihler arasında internet üzerinden veya doğrudan hizmet merkezlerine giderek yapabilecekler. Nihai listelerin belirlenmesinden sonra yapılacak mülakat tarihleri ve yerleri ayrıca duyurulacak.

İletişim ve bilgilendirme

Başvuru sürecine ilişkin tüm bilgiler, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde yayınlanacak. Adaylar, bu site üzerinden gerekli duyuruları takip edebilirler.

 

Bakmadan Geçme