Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Altı yaşındaki kız çocuğuna istismara Erdoğan'dan sert tepki: Tam bir faciadır

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen Kabine Toplantısı sonrası ulusa seslenen Erdoğan, “13 yaşında nişan, 14 yaşında evlilik gibi bir durumu kabul edebilmemiz asla mümkün değildir. Daha küçük yaştaki istismar iddiaları tam bir faciadır” mesajı verdi.

Erdoğan'dan türban, enflasyon ve öğrenci bursları konusunda flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nda alınan kararlara ilişkin  açıklamalarda bulundu. Erdoğan, başörtüsü düzenlemesine ilişkin, "Demokrasi, hak ve özgürlükler gibi kavramları samimiyetle savunan herke

Emine Erdoğan'a ABD'de 'Uluslararası Müslüman Kadınlar Başarı ve Topluma Katkı Ödülü'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD Müslüman Örgütler Konseyi (USCMO) tarafından New York'ta düzenlenen törende, sosyal projeler, eğitim, çevre ve insani yardım alanlarında Müslüman kadınlara verilen Uluslararası Başarı ve Topluma Katkı Ödülünü aldı. Tören sonrası konuşma yapan Emine Erdoğan, Türkiye'nin insani yardım tecrübesi, bir dış politikadan çok daha fazlasıdır dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Yunus el-Menfi ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York'ta Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed Yunus el-Menfi ile Türkevi'nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Senatör Coons'u kabul etti

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) New York şehrinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'li Senatör Chris Coons'u Türkevi'nde kabul etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: '2023 yılında Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Onlar varsın aday falı açsınlar, 'o mu olsun, bu mu olsun' diye masaları aşındırsın. 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ikinci döneminde de cumhurbaşkanı olmalıdır. Arzumuz budur, arayışımız budur, amacımız budur, mücadelemiz bu hedefe ulaşmak maksadıyla icra ve ifa edilmektedir dedi.

Bursa'da 8 dilde Mevlid-i Şerif okundu

UNESCO ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2022 yılının 'Süleyman Çelebi Yılı' ilan edilmesi nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde Süleyman Çelebi'yi anma ve mevlit geleneği etkinliklerinde dünyada bir ilk gerçekleşerek, 8 dilde Mevlid-i Şerif okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Central Park'ta yürüyüş yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu'na katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği ABD'nin New York şehrindeki Central Park'ta yürüyüş yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yürüyüş esnasında birçok kişiyle sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Reformuna yönelik tezleri kitaplaştırıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyareti kapsamında, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 'BM Reformu: Uluslararası İş Birliğine Yeni Bir Yaklaşım' kitabı hazırlanarak, yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM 77. Genel Kuruluna katılmak üzere ABD'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kuruluna katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği ABD'nin New York şehrine geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konaklayacağı Türkevi'ne gelişinde kendisine sevgi gösterisinde bulunan Türk vatandaşlarını selamladı.

Çebi: 'KARDEMİR'de Karabük'e sahip çıkan bir yönetim var'

Kaptan Demir Çelik Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, '(KARDEMİR) Şuandaki yönetim muhteşem, derli toplu. Karabük'e sahip çıkan bir yönetim var. Alparslan Bayraktar benim tanıdığım, bildiğim çok değerli bir bürokrattır. Kendisine ve onu burada görevlendiren Recep Tayyip Erdoğan Bey'e teşekkür ederim' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İranlı mevkidaşı Reisi ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki görüşme sona erdi.

Emine Erdoğan'dan 'Ebedi Şehir'de tarihe yolculuk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Semerkant'ta yeni inşa edilen ve Ebedi Şehir olarak anılan bölgeyi gezdi.

Özbekistan'ın Semerkant kentinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki görüşme başladı.

Özbekistan'ın Semerkant kentinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki görüşme başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistanlı mevkidaşı Mirziyoyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Semerkant'ta Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile görüştü.

Konut fiyatlarının köpüğünü alacak proje

Meserretçioğlu Yatırım Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murathan Meserretçioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı 81 ilde toplu konut projesinin durağan ekonomiye ivme katacağını ve konut fiyatlarındaki şişkin fiyatları aşağı çekeceğini söyledi.

Afyonkarahisar'da sosyal konut kuyruğu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ve TOKİ tarafından Afyonkarahisar için yapılacak konut projelerinin resmi internet sitelerinde yayınlanmasıyla birlikte başvuru için kamu bankaları önünde gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Başbakanı Modi ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Semerkant'ta Hindistan Başbakanı Narendra Modi ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ukrayna tahılının en çok ihtiyaç duyanlara ulaştırılması noktasında da samimi çaba harcıyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna tahılının Afrika'daki kardeşlerimiz başta olmak üzere özellikle en çok ihtiyaç duyanlara ulaştırılması noktasında da samimi çaba harcıyoruz dedi.

Şanghay Zirvesine damga vuran kare

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Semerkant kentindeki Ebedi Şehir kompleksinde liderlerle birlikte katıldığı gayriresmi akşam yemeğinde konuştuğu sırada çekilen fotoğraf gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü Zirvesine katılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü Devlet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere zirvenin yapılacağı kongre salonuna geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çinli ve Moğolistanlı mevkidaşıyla görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbeskistan'ın Semerkant şehrinde Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ve Moğolistan Cumhurbaşkanı Ukhnaagiin Khurelsukh ile ayrı ayrı görüşme gerçekleştirdi.

Bakan Soylu: 'Bunun adı devrimdir, sahibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, akışı tersine döndürüldüğü ve oyunun bozulduğu bir tabloyla karşı karşıya olunduğunu belirterek, Bunun adı bir devrimdir. Bu devrimin sahibi de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır' dedi.

Emine Erdoğan, Özbek Köyü Müzesi ve Konigil Kağıt Fabrikası'nı ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Özbekistan programında eşlik eden eşi Emine Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'in eşi Ziroat Mirziyoyeva ile Konigil Kağıt Fabrikası'nı ve yaşayan Özbek Köyü Müzesi'ni ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı Şerif'i kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Teşkilatı 22'nci Devlet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Semerkant'ta Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif'i kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Semerkant'ta ağaç dikti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Teşkilatı 22'nci Devlet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Semerkant'ta liderler ile ağaç dikme törenine katıldı.

Çorum'da belediye arazilerinde yağlık ayçiçeği hasadı başladı

Çorum Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine 28 yıldır ekilmeyen 80 dönümlük araziye ektiği yağlık ayçiçeğini hasada başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Semerkant'ta Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hz. Hızır Türbesi'ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'in davetlisi olarak Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) Devlet Başkanları Zirvesi toplantısına katılmak üzere geldiği Özbekistan'da Hz. Hızır Türbesi'ni ziyaret etti.