Bugun...

"hastane" İLE İLGİLİ HABERLER

Sağlık meslek lisesi öğrencilerine staj müjdesi
Kırıkkale'de sağlık meslek liselerinin son sınıflarında eğitim görev öğrencilerin tamamının staj yapacakları belirtildi...
Memurlar ‘kalkınmada öncelikli il tazminatını’ bekliyor
Kamu çalışanlarından eski SSK hizmeti olanlar “Kalkınmada öncelikli il” terfilerini almak için yetkililerden çözüm bekl..
Sağlık Bakanlığına binlerce hemşire ve tekniker alımı
Sağlık Bakanlığı Ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Sözleşmel..
Öğrencilere 5 yıl geriye dönük ücret ödenecek
Staj yapan öğrencilere 5 yıllık staj ücreti ödemesi yapılacak.
3 yeni KHK ile ihraç edilen kamu görevlileri/TAM LİSTE
OHAL kapsamında hazırlanan 679, 680 ve 681 nolu 3 yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK), Resmi Gazete'de yayımlanarak yürü..
Sağlık Meslek Lisesi stajlarında büyük değişiklik
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son değişikliklerle Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine dönüştürülen okulları..
Bu hastaların günleri mutlu geçiyor
Ordu Devlet Hastanesi bünyesinde yaklaşık 5 ay önce kurulan palyatif bakım merkezinde kalan hasta ile yakınlarının günle..
Çocuklar hastane fobisini çizgi film kahramanlarıyla yeniyor
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin duvarları, çocukların hastane fobisini yenmesi için çizgi film ka..
Uçağa alınmayan Rus yolcu sinir krizi geçirdi
Atatürk Havalimanı'nda vize ihlali gerekçesiyle uçağa alınmayınca sinir krizi geçiren Çeçen uyruklu Rus vatandaşı kadın ..
Hastaların odasına kitap hizmeti veren hastane
Konya Numune Hastanesinde 4 bine yakın kitap ile oluşturulan kütüphane odacıkları sayesinde, yatan hastalar günün her sa..
YUKARI